Fascination About تخته نرد شرطی

تاس ریز: استوانه هایی مانند لیوان که تاس را در ان قرار میدهند و به روی صحفه میریزند

 این مجموعه با هدف سرگرمی سالم می کوشد در راستای چهارچوب موازین شرعی و قانونی و همچنین ورود به دنیای زیبا و گسترده بازی های کامپیوتری اوقاتی خوش را برای گیمر ها فراهم سازد.

تمام نقاط کشور، یک زمان مشترک دارند و همه شهرها و مناطق درون مرزهای ایران بایکدیگر همزمان هستند. بنابراین منظوراز _ ساعت تهران _ همان ساعت ایران میباشد.

راهنمای ما کمک خواهد کرد که در مورد این بازی آنلاین برای پول واقعی بیشتر بیاموزید.

بازیکن همواره باید بیشترین تعداد حرکت را که می‌تواند بازی کند، به این معنی که اگر فرضا بازیکن تاسش ۴ و ۵ بیاید به این صورت که اگر مهره‌ای خاص را ۴ خانه حرکت دهد دیگر امکانی برای بازی کردن تاس ۵ نداشته باشد اما اگر مهره‌ای دیگر را ۴ خانه حرکت دهد امکان بازی کردن تاس ۵ نیز برایش مهیا شود اجبارا باید حالتی را که امکان بازی کردن هر دو تاس را به او می‌دهد بازی کند حتی اگر آشکارا به ضررش باشد.

باز کردن خانه : برداشتن یک مهره و ازاد تخته نرد شرطی ساختن خانه ای برای نشستن یا زدن حریف

همچنین چیدن مهره‌ها در آغاز کار به آفرینش و زدن مهره‌ها به برخورد و کشتار انسانها و دوباره نشستن آنها به زایش و بیرون رفتن آنها از صفحه بازی به مرگ تشبیه گردیده‌است. نمادپردازی حتی در شرح شماره تاس‌ها نیز دیده می‌شود که ۱ نشان اهورامزدا؛ ۲ نشان دو مینو(انگره مینو و سپنتا مینو)؛ ۳ نشان اندیشه، گفتار و کردار نیک؛ ۴ نشان عنصرهای چهارگانه خلقت یعنی آب، باد، خاک، آتش؛ ۵ نشان پنج روشنی خورشید، ماه، ستاره، آتش، آذرخش و ۶ به شش گاهنبار مانند شده‌است.[۱][۲]در تلمود نیز به این بازی اشاره شده‌است. در یونانی به آن کوبیا می‌گویند.[نیازمند منبع] در حال حاضر پایتخت ساخت تخته نرد در ایران، شهر سنندج می‌باشد.

حمله برق اسا: بازی هجومی وگرفتن کشته از حریف در زمین خودی که با بستن خانه ها همراه است

سلام میخواستم بدونم چطوری باید با لپ تاب بازی کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

زمانی که تمام مهره‌ها را در ناحیه خودی (۶خانه سمت راست تخته) جمع کردید، حالا نوبت به آن رسیده‌است که مهره‌های خود را از بازی خارج کنید و برای خارج کردن مهره از بازی، شما باید تاس‌ها را بیندازید و به ازای هر شماره تاس، یک مهره از بازی خارج کنید.

معنی گشاد بازی در تخته نرد: بازی ای که به دلیل احتمال باخت زیاد همه مهره ها رو تک بدهید و ریسک بازی را بالا ببرید

برای تبدیل مبنا عدد گزینه های زیر ر ا انتخاب کنید و روی تبدیل کلیک کنید. عدد:

بهترین سریال های دیدنی و لذت بخش در روزهای قرنطینه/ کرونا

شکستن : نصف کردن مهرهای موجود در یک خانه و قرار دادن انها در خانه یا خانه های دیگر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Fascination About تخته نرد شرطی”

Leave a Reply

Gravatar